מאשריך מתעים.

עַמִּי נֹגְשָׂיו מְעוֹלֵל וְנָשִׁים מָשְׁלוּ בוֹ עַמִּי מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים וְדֶרֶךְ אֹרְחֹתֶיךָ בִּלֵּעוּ:  נִצָּב לָרִיב יְהוָה וְעֹמֵד לָדִין עַמִּים: יְהוָה בְּמִשְׁפָּט יָבוֹא עִם זִקְנֵי עַמּוֹ וְשָׂרָיו וְאַתֶּם בִּעַרְתֶּם הַכֶּרֶם גְּזֵלַת הֶעָנִי בְּבָתֵּיכֶם: (מלכם) מַה לָּכֶם תְּדַכְּאוּ עַמִּי וּפְנֵי עֲנִיִּים תִּטְחָנוּ נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה צְבָאוֹת: ישעיהו.

תראה, הומואים מושלים בירושלים והמושלים בירושלים מאשרים את צעדת הגאווה של אישים השוכבים את זכר משכבי אשה ברחובותיה.

ברור לכל שאישור העמים את משילות האישים השוכבים את זכר משכבי אשה על ירושלים וזאת על ידי העברת השגרירויות לירושלים שמה את המאשרים כמתעים. אני לא חושבת שדונלד טראמפ ירצה להיות במקום זה.

וַיִּזְכֹּר יְמֵי עוֹלָם מֹשֶׁה עַמּוֹ אַיֵּה הַמַּעֲלֵם מִיָּם אֵת רֹעֵי צֹאנוֹ אַיֵּה הַשָּׂם בְּקִרְבּוֹ אֶת רוּחַ קָדְשׁוֹ: ישעיהו.

לֵב טָהוֹר בְּרָא לִי אֱלֹהִים וְרוּחַ נָכוֹן חַדֵּשׁ בְּקִרְבִּי:אַל תַּשְׁלִיכֵנִי מִלְּפָנֶיךָ וְרוּחַ קָדְשְׁךָ אַל תִּקַּח מִמֶּנִּי: תהלים.

כִּי אֵין בְּפִיהוּ נְכוֹנָה קִרְבָּם הַוּוֹת קֶבֶר פָּתוּחַ גְּרוֹנָם לְשׁוֹנָם יַחֲלִיקוּן: תהלים.

ברור לי ולך ששמולי ומוטי אלון  ובנט אינם מרֹעֵי צֹאנוֹ והקרביים של אנשים אלה הם קבר פתוח שמבקש לשאוב/לשאול אליו נפשות מישראל.

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: ויקרא.

זאת בושה לישראל שאנשים אלה מנהיגים בישראל.

זאת בושה לכם שאתם מעבירים כספים לישיבה של ההומו כמאשרים אנשי דמים כרועים ככהנים עליכם.

ברור לכל שההומו דורש את ירושלים השלמה לטמאה. וחשוב שהעמים ידעו שהם רוצים שתאשרו את המשילות הזאת בירושלים כדי להחטיא אתכם, אם תאשרו את ירושלים במשילות ההומואים, אתם חוטאים לבורא. זה אישור של מתעים. גם אצל לפיד וגם אצל גנץ וגם אצל בנט וגם אצל ברק יש נציגות של הומואים.

אישור של העמים את ירושלים במשילות מפלגות אלה למעשה יכול להרשיע את העמים מתוך מקום שמבקש להצדיק את העושקים את העמים.

האישור שבנט מבקש כשהוא מבקש שהעמים יאשרו את משילות התועבה בירושלים, זה להרחיק את העמים מהבורא, במקום לקרב את העמים לבורא..

מהבחינה הזאת אסור לעמים המאמינים בבורא עולם לאשר את כיבוש 67 לפי הספורות הנוצריות. אני מאוד אשמח אם האומות המאוחדות יאמרו לאנשים האלה לצאת מירושלים מהסיבה הזאת או מכל סיבה אחרת שלפיד וגנץ יבינו שלמעשה זאת הסיבה , גם לפיד אמר שהוא דורש ירושלים שלמה בהנהגתו אפילו אם הדבר יוביל למלחמה וללפיד וגנץ יש הומאים במפלגה. זאת אומרת שהצבא בניהול גנץ נלחם כדי שהאישים השוכבים את זכר משכבי אשה יהיו עם חופשי לצעוד בגאווה בירושלים. לפיד לא דורש את ירושלים כדי לעשות את דבר הבורא, לפיד דורש את ירושלים כדי לטמא את ירושלים.

המושלים הלא הומואים שמבינים עניין ונמצאים בעמדת השפעה  מהר מאוד להוציא אישים השוכבים את זכר משכבי אשה מכל משילות וניהול במוסדות מדינה.

חטא כזה זה לא דבר שאתה יכול להפיל אשמה על נושא חטאת, זה לא חטא שאתה יכול לעשות תיקון ללא הוצאת ההומואים מכל כיסא של משילות והנהלה ממוסדות מדינה. כי אם תקריב היום אדם לחטא זה, זה לא אומר שמחר בבוקר חטא זה יהיה מותר בישראל.

ותראה מה אומר ההומו מהמושלים היושבים בכנסת שקראו לה כנסת ישראל:

.

עַמִּי נֹגְשָׂיו מְעוֹלֵל וְנָשִׁים מָשְׁלוּ בוֹ עַמִּי מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים וְדֶרֶךְ אֹרְחֹתֶיךָ בִּלֵּעוּ:

וַיַּעֲבֵר הַקְּדֵשִׁים מִן הָאָרֶץ וַיָּסַר אֶת כָּל הַגִּלֻּלִים אֲשֶׁר עָשׂוּ אֲבֹתָיו: וְגַם אֶת מַעֲכָה אִמּוֹ וַיְסִרֶהָ מִגְּבִירָה אֲשֶׁר עָשְׂתָה מִפְלֶצֶת לָאֲשֵׁרָה וַיִּכְרֹת אָסָא אֶת מִפְלַצְתָּהּ וַיִּשְׂרֹף בְּנַחַל קִדְרוֹן: מלכים.

תראה יש בני אדם שנכנסו לבית של פרקנשטיין ומה שיצא זה לא מה שנכנס… ויש כאלה שיצאו ולא יכולים לחזור למקום שהם היו בו לפני: