מרים אחות אהרון.

נקודה למחשבה,

כשבנימין נתניהו מתקשר עם העם דרך האתר של צוקרברג\ הוא למעשה מספק פרנסה לצוקרברג.

מה שצוקרברג עושה למעשה הוא מספק לכל כותב פורום, הודעה ראשית ותגובה זה המבנה של כל דף באתר של צוקרברג.

הוא לא המציא דבר חדש..

הפורומים היו קיימים עוד מראשית האינטרנט.

במחיר של כ- עשרים שקל לחודש יכול כל אדם לפתוח אתר פורום דרך חברות כמו /JUMELA /INMOTION/WORDPRESS. שהוא יוכל גם לבנות לעצמו פורום בלחיצת כפתור כמו שעושים באתר של מארק הר סוכר, ועם עוד הרבה ערכים שהאתר של צוקרברג לא נותן לכם.. ומקום בלתי מוגבל.. והחברים שלך יוכלו להכנס לפורום ולכתוב ולהגיב לך. גם דרך הסלולאר אפשר להעלות הודעות לאתר הפורום..

צוקרברג טוחן פני עניים, יש אינטרס גדול מאוד לפגאנים לנהל דרכו את בתי המטבחיים של מאקי הקצב.

אני טוענת שביבי וצוקרברג ומשך זרעם- לא יהודים.

בשורה התחתונה מאוד עלוב שמוסדות מדינה מתקשרים עם העם דרך האתר של צוקרברג, בדיוק כמו שעלוב הדבר שכדי לקבל סיוע סוציאלי ממשרד השיכון צריך לקבל את האישור לסיוע דרך חברות של עשירים כמו מ.ג.ע.ר- חורי. בדיוק כמו שעלוב הדבר שכדי לקבל מענק מהצבא לאחר השרות צריך לעבוד בתחנת דלק של תשובה.

האמריקאים לא שונאים את בוב דילן וברברה סטרייסנד, הם שונאים צוקרברג ואת החברה של גוגל ואת אדלסון. אך יש מצב שברברה תפגע בעת התפילה בבית הכנסת כשיתקפו המורדים בעריצים בתחפושת יהודים שעושקים את העם האמריקאי..

ושוב שבנט ואנשיו מתג מחיר שורפים מסגד של הגרים, הם מצדיקים פגיעה בגרים יהודים בארצות הנכר. ששרי אריסון תורמת לאנשיו של בנט, היא לא יכולה להלין על פגיעה בבית הכנסת בשכונה שלה באמריקה.

אני טוענת שגם שרי אריסון- לא יהודיה וכמובן לא בת שבט הלוי.

שישחטו את שרי אריסון, שהבן שלה לא יתלונן.

באיזשהו שלב חשבה שרי שהיא מרים הנביאה והצהירה שהיא חוזה נפילת מטוסים.

(למרים לא היה את התואר- בת כהן, התואר שלה לכהונה היה מרים הנביאה אחות אהרון , אהרון היה הכהן הראשון, בנות שבט הלוי כונו בנות כהנים  רק מהדור של אחרי מרים ואהרון שאהרון ובניו הולידו בנים ובנות, כך שאין ערך לתואר אחות כהן לבנות שבט הלוי בדור שאחרי מרים ואהרון).

וַתִּקַּח מִרְיָם הַנְּבִיאָה אֲחוֹת אַֽהֲרֹן אֶת הַתֹּף בְּיָדָהּ וַתֵּצֶאןָ כָל הַנָּשִׁים אַֽחֲרֶיהָ בְּתֻפִּים וּבִמְחֹלֹֽת:

כנראה שהיא הורידה בת כהן ולקחה את בגדיה.. והלבישה עליה את גורלה. והתחילה לדמיין דמיונות…

להזכירך את גורל שבט הלוי, קבע בורא עולם ולא יעקב. בורא עולם הבדיל את שבט הלוי מישראל.

הבדיחה הכי גדולה תהיה ששרי אריסון תמות מהתפוצצות המטוס שלה כשהיא לא חזתה את הדבר.

חשוב שידעו הפלסטינאים שמי שהורג את ילדיהם מהמטוס אלה עשיו ששתלו עצמם בצבא ישראל ובתחפושת של יהודים הם מפילים את אשמותיהם על יהודים.

שקדי מפקד חיל האויר רצח ילדי פלסטינאים, שקדי אכזר ליהודים כמו שהוא אכזר לפלסטינאים.

.

.