צופן דה וינצ'י.

המונה ליזה.

פיענוח צופן דה ווינצ'ימונה לי ז,ה.

שישי השלוש עשרה. יג' באדר. יג' הוא 13 לפי ספורות בבל. אדר הוא החודש השישי לפי ספורות אחשוורוש\בבל.

מונה. לצורך מסכת פרה זה.

 

יג זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ:  עֶשְׂרִים גֵּרָה, הַשֶּׁקֶל–מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, תְּרוּמָה לַיהוָה כֹּל, הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים, מִבֶּן עֶשְׂרִים שָׁנָה, וָמָעְלָה–יִתֵּן, תְּרוּמַת יְהוָה. הֶעָשִׁיר לֹא-יַרְבֶּה, וְהַדַּל לֹא יַמְעִיט, מִמַּחֲצִית, הַשָּׁקֶל–לָתֵת אֶת-תְּרוּמַת יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.  וְלָקַחְתָּ אֶת-כֶּסֶף הַכִּפֻּרִים, מֵאֵת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְנָתַתָּ אֹתוֹ, עַל-עֲבֹדַת אֹהֶל מוֹעֵד; וְהָיָה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לְזִכָּרוֹן לִפְנֵי יְהוָה, לְכַפֵּר עַל-נַפְשֹׁתֵיכֶם.

"ז,ה  הממלא לו ולחטאת–ממלא את שלו תחילה, וקושרו באסל; ואחר כך ממלא את של חטאת; ואם מילא את של חטאת תחילה, ואחר כך מילא את שלו–פסול.  נותן את שלו לאחריו, ואת של חטאת לפניו; ואם נתן את של חטאת אחריו, פסול.  היו שניהן של חטאת–נותן אחד לפניו ואחד לאחריו, וכשר:  מפני שאי אפשר."משנה- מסכת פרה.
ווילדע חייעז/שווערצע חייעז/נושא האסל.

קורסיקה היחידה השלמה

בתורה יש שני דוד, דויד עם האות י' ודוד ללא האות י'. לדעתי לא מדובר באותו דוד. דויד עם הי' הוא דויד הזה:

וַיַּעֲמֹד שָׂטָן, עַל-יִשְׂרָאֵל; וַיָּסֶת, אֶת-דָּוִיד, לִמְנוֹת, אֶת-יִשְׂרָאֵל.  וַיֹּאמֶר דָּוִיד אֶל-יוֹאָב, וְאֶל-שָׂרֵי הָעָם, לְכוּ סִפְרוּ אֶת-יִשְׂרָאֵל, מִבְּאֵר שֶׁבַע וְעַד-דָּן; וְהָבִיאוּ אֵלַי, וְאֵדְעָה אֶת-מִסְפָּרָם. וַיֹּאמֶר יוֹאָב, יוֹסֵף יְהוָה עַל-עַמּוֹ כָּהֵם מֵאָה פְעָמִים–הֲלֹא אֲדֹנִי הַמֶּלֶךְ, כֻּלָּם לַאדֹנִי לַעֲבָדִים; לָמָּה יְבַקֵּשׁ זֹאת אֲדֹנִי, לָמָּה יִהְיֶה לְאַשְׁמָה לְיִשְׂרָאֵל.

אותה אשמה שניתן להפיל על עם ישראל והעמים כולם לצורך יצירת מסכת פרה ז,ה, בשיטת האלטלנה. נדנדנה. אחד למעלה אחד למטה. יצירת קורבן להקרבת בני אדם באין בית מקדש להקרבת קורבנות לכפרה על חטאים, בדרך כלל של עשירים, של העצבים, עצבי כנען.

השבט ה- 13 אינם יהודים. ערב רב וכוזרים המכונים השבט ה- 13. 

לצורך כפרת נפשות את זה אנחנו נותנים ליהוה. הפועלים בשיטת מסכת פרה זה מבקשים מאדם שיתן להם את זה. זאת אומרת קורבן אדם לחטאים של עשירים. ארתור, בונה חופשי ידוע עסק בעניין החרב המתהפכת ששם בורא עולם כשמירה על עץ החים. האנשים שפועלים בשיטת מסכת פרה ז,ה גילו את הדרך לעץ החיים וזאת באמצעות הקרבת קורבנות בני אדם. עדות ליצירת נושא האסל בארופה לבניית וילדע חייעז, שווערצע חייעז גם בסיפרו של חורשי אודות יצירת הגולם, נושא האסל, ע"י המהר"ל.

יג' זה ספורות. התורה לא ממספרת באותיות. הספורות באותיות זה העבדת התורה.

לכן דוד המלך ללא האות י' לימד אותנו לא להגיד (בקרית) גת ובחוצות (היוצר) אשקלון.

וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ. וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר.  הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

העיר קריית גת בישראל מקיימת את החטא:

אֲשֶׁר יֹמְרוּךָ, לִמְזִמָּה;    נָשׂוּא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ.

לאונרדואריה.

יֵשֵׁב, בְּמַאְרַב חֲצֵרִים–בַּמִּסְתָּרִים, יַהֲרֹג נָקִי;    עֵינָיו, לְחֵלְכָה יִצְפֹּנוּ.
יֶאֱרֹב בַּמִּסְתָּר, כְּאַרְיֵה בְסֻכֹּה–    יֶאֱרֹב, לַחֲטוֹף עָנִי;
יַחְטֹף עָנִי,    בְּמָשְׁכוֹ בְרִשְׁתּוֹ.

אתם יודעים ודאי שמונה ליזה מוצגת במוזאון שתרם לו בעל ההון.. מוזאון- און. גיא אוני, המקום בו קונים לעצמם התורמים- און.  שדי תרומות.

מסתרים הייד באנגלית אפרטהייד.. פרט פריטים.. פרטים המרכיבים זהות של אדם שבעת אלטלנה, שפיכת דם אדם ע"י הכפיל שעשה סימטרי בינו לבין האדם שהוא רוצה להקריב.

אחד הפרטים המזהים את חברי השבט ה- 13 הוא אהבתם לפילים.

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

שואבים מים בששון ממעיני הישועה באמצעות האף חדק. שם נפח בנו בורא עולם נשמת חיים. שואבי אדם.. הובר אתם יודעים.. המותג… הם עושים את זה בשיטה ההודית. יצירת סימטרי בין אדם לאדם, חילקו בגדי האדם להם, והעברת קארמה מאדם לאדם..ועל לבושו של האדם יפילו גורל.

אחת הדרכים לפענח צפנים של פועלי אוון היא "המיקלדת" (זאת לא מילה טובה לנוכח סדר "המקשים" ולעיתים "מותג" המיקלדת או המחשב ומשכך היכולת ליצור פעולות אוון באמצעות סדר זה. אני אנסה למצוא מילה חדשה) של המחשב שבכל "מקש" יש שתי אותיות האחת בעברית והשנית באנגלית.

שמנסים לבצע חילוף  אלטלנה (נדנדה באיטלקית), ליston אדם לפי הכתוב באיוב- עור בעד עור. תוכלו לראות שבמקלדת זה GUR בעד GUR. בורא עולם אמר ועשו לי משכן ושכנתי בתוכם. 

אתם קולטים שהאשכנזים כל השנים אמרו שאנחנו המזרחים היהודים  נחותים והיו גאים באשכנזיות שלהם. בשורה התחתונה לא רק שהם לא יהודים, הם גם לא זרע אברהם. הם מזרע יפת (הילל יפה- הילל בן שחר שבגד בבורא עולם). כנראה שזאת הסיבה שהם קראו לרחוב הראשי ביפו- יפת. הם פולשים בארצנו.

ביאליק האשכנזי כתב שנפשו נשרפה בלהבה. בני עדתו הצהירו שהם באו לארץ ישראל לבנות ולהבנות בה.

איך נבנה העם היהודי.

תחילה שרה שלחה את אברהם להבנות מהגר אם ישמעאל. התהליך הראשוני לשיקום נפשם של האשכנזים היתה בניא מהישמעאלים. לכן הרחוב החוצה את יפו- יפת. (כי הוא ראשית דרכי אל- איוב. ויחצוהו בין כנענים- איוב) לאחר מכן הם החלו בבנית ערים לצורך געילה של העם היהודי והמרה בין העם היהודי לבין האשכנזים שנבנו מהישמעאלים. הערים גת ואשקלון ועיירות הפיתוח כמו שקראו להם, שם בבתי החרושת בוצעו פעולות הריקון והמרה. לכך כנראה התכוונו אהוד בנאי ושפי ישי כששרו על האיש של מאמי שנהיה צמח בשדות ה- edomim. שדה התרומות בסטייל אינטל.. בסטייל נוחי דנקנר וכו'.. "גיא אוני" אתם יודעים…אחת הטכניקות לחילוק והמרה היא ע"י אוכל. לעיתים שאתה אוכל בבית החרושת שאתה עבד בו, עושים המרה בינך לבין בעל המפעל או בין קבוצה של אנשים לקבוצה של אנשים. רק מצב בו לבעלי הון יש כח ונגישות לפרטיו וחייו האישיים של כל אדם ואדם בארץ בו פועל בעל ההון , יכול לקיים את האפשרות לעשיית פעולות שכאלה. 

אונקלוס:

וּלְאָדָם אֲמַר, אֲרֵי קַבֵּילְתָּא לְמֵימַר אִתְּתָךְ, וַאֲכַלְתְּ מִן אִילָנָא, דְּפַקֵּידְתָּךְ לְמֵימַר לָא תֵּיכוֹל מִנֵּיהּ–לִיטָא אַרְעָא, בְּדִילָךְ, בַּעֲמַל תֵּיכְלִנַּהּ, כֹּל יוֹמֵי חַיָּךְ.

תורה:

וּלְאָדָם אָמַר, כִּי-שָׁמַעְתָּ לְקוֹל אִשְׁתֶּךָ, וַתֹּאכַל מִן-הָעֵץ, אֲשֶׁר צִוִּיתִיךָ לֵאמֹר לֹא תֹאכַל מִמֶּנּוּ–אֲרוּרָה הָאֲדָמָה, בַּעֲבוּרֶךָ, בְּעִצָּבוֹן תֹּאכְלֶנָּה, כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ.

כמו שהפילו את ישו אתם יודעים- האורח ה- 13 בסעודה האחרונה של ישו, יהודה איש קריות…

לכן:

מחשבות בעניין העגבניא והמלפפון.

נקודות למחשבה.

.

לגבי הפרוטוקולים של זקני ציון. אומרים שזקני ציון שפכו דם ילדים. זה לא שפיכת דם כמו שמראים לכם בסרטי האימה.. זה השבתת קולם של העוללים והיונקים. ולשאוב מהם את הרוח החיה שלהם. ולעיתים גם לצורך כפרה על חטאים, אחרי השאיבה המרה. זה סוג של יצירת ריק שיוצר את האדם הגולם ויצירת קבוצה של בני אדם שהם סוג רובוטים שהרובוטיות (קוראים להם גם מון צ'יילד- ילדי ספורות) שלהם מקיימת חוזקה של קבוצה שלטת.

סמי עופר.

מִפִּי עוֹלְלִים, וְיֹנְקִים–    יִסַּדְתָּ-עֹז:
לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ;    לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב, וּמִתְנַקֵּם.

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים. וַיְהִי, בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר. וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ.  וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם. וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת. הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר.  עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ. בראשית.

געילת הילדים  שלא ישביתו אויב.. שיהיו צמח, שקולם מפיהם לא ישמע,  שחרבם תושבת.
וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים, הֵן הָאָדָם הָיָה כְּאַחַד מִמֶּנּוּ, לָדַעַת, טוֹב וָרָע; וְעַתָּה פֶּן-יִשְׁלַח יָדוֹ, וְלָקַח גַּם מֵעֵץ הַחַיִּים, וְאָכַל, וָחַי לְעֹלָם. וַיְשַׁלְּחֵהוּ יְהוָה אֱלֹהִים, מִגַּן-עֵדֶן–לַעֲבֹד, אֶת-הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר לֻקַּח, מִשָּׁם. וַיְגָרֶשׁ, אֶת-הָאָדָם; וַיַּשְׁכֵּן מִקֶּדֶם לְגַן-עֵדֶן אֶת-הַכְּרֻבִים, וְאֵת לַהַט הַחֶרֶב הַמִּתְהַפֶּכֶת, לִשְׁמֹר, אֶת-דֶּרֶךְ עֵץ הַחַיִּים.

זקני ציון לא יהודים. זאת דת הציונות שהכינה רשת לעם היהודי בארץ ישראל. השבט ה- 13. עיר מקלט הרוצח. קרוב לדימונה אתם יודעים וירוחם בין השמשות של fenizia…קרוב לעיר הבהדים .

החרב המתהפכת שמונעת את הדרך לעץ החיים היא השמת חסם להשגת חיים מסוג- מסכת פרה ז,ה. בדיוק כמו הריסת שפתם של בוני מגדל בבל. שמיצרת מהשפה האנגלית והשפה העברית ללא ניקוד את מהמילה חיבוק את המילה- chay book ספר החיים.

חשוב להסביר את ההבדל בין המילה  chay book ל- חִבֻּק. שאתה מחבק אדם אתה לא נותן לו chay book. חִ זה לא חַי .

לגבי פסל דויד. של מיכאל אנג'לו.

אחת הסיבות שאסור לתרגם את תורתנו היא שמתקבלת משמעות אחרת למילים באנגלית עברית.כמו המילה psalms באנגלית שמיוחסת למילה תהלים. בכתיבה עברית ללא ניקוד psalms  זה פסל . אני שרפתי את המילה psalms מספר התהלים.

ומשכך גברת שרי אריסון לא תוכלי להעלות דרך smartup את הבינה.

בישראל כל שתצליחי להעלות דרך smartup זה אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת…

וְהַחָכְמָה, מֵאַיִן תָּבוֹא;    וְאֵי זֶה, מְקוֹם בִּינָה.
וְנֶעֶלְמָה, מֵעֵינֵי כָל-חָי;    וּמֵעוֹף הַשָּׁמַיִם נִסְתָּרָה.
אֲבַדּוֹן וָמָוֶת, אָמְרוּ;    בְּאָזְנֵינוּ, שָׁמַעְנוּ שִׁמְעָהּ.
אֱלֹהִים, הֵבִין דַּרְכָּהּ;    וְהוּא, יָדַע אֶת-מְקוֹמָהּ.
.

(ה juden מהאפרטהייד מקורם מליטא מהבלטים (belt  חגורה מעור – עור בעד עור) אתם יודעים מארץ עוץ של איוב בביצוע ג'ודי גרלנד..הצהובים ..).

כל עוד בית החרושת שאתה חלק מהבעלים שלו, נושא את השם שהוא נושא, נמצא במקום בו הוא נמצא, בעיר בה הוא נמצא- אתה אויב וצורר עם ישראל והעמים כולם. לא תוכל לכפר על חטאייך גם במועדים הללו בשנה הזו, כי אתה מבין, אחרי המועדים, בית החרושת שלך ימשיך לשאת את שמו בעיר שאת שמה עדין לא שינו. לכן, אין לך כפרה. גם במועד הזה חתמת את עצמך למוות, למחיקה מספר החיים.

לבלום לעצור alt.

אגב,

אגב, פורטיס- ארבע שיניים..שעשה את חימוש ני גיגי ב- 2009 מקליט בתדר 433 ..לא 435.. ואתה לא יכול לדעת את התדר של קולות הבריאה…כמה טרבלים כמה בסים יש ב- "רסיבר" של בורא עולם… נראה לי משדר על מונו ולא על סטריאו כמו שנהוג אצל החבר'ה של ה- f"m סטראו…

פסק הלכה,

כשמנקים את הבית אתם לא מנקים עם smart-tut מנקים עם בד שמיועד לניקוי.

כתובות מוצעות לצורך הבנת דברי:

 קורסיקה, חליל הקסם,  יום שישי השלוש עשרה, ז,ה, רייזלה. 33באורים לצופן דה ווינצ'י.

.

כתיבת תגובה