אֲנִי יְהוָֹה אֱלֹֽהֵיכֶם אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִהְיֹת לָהֶם עֲבָדִים וָֽאֶשְׁבֹּר מֹטֹת עֻלְּכֶם וָֽאוֹלֵךְ אֶתְכֶם קֽוֹמְמִיּֽוּת: ויקרא.

.
"בפסק דין אחר ("פרשת כראדי", 1956) כתב חשין בפסק דינו:
העבירה שבה הורשע המערער, משכב זכר, היא חמורה ביותר. חמורה היא בייחוד כאשר היא נעשית – כאשר היה כאן, במקרה דנן, בגופו של קטין." 
פסקי דין כאלו ניתנו עד שנות השמונים של המאה ה-20; התייחסויות למין שאינו הטרוסקסואלי כאל דבר משפיל ומבזה נפוצות בפסקי דין כאלה.[11]" WIKIPEDIA.
זאת ההתיחסות להומואים בעת כתיבת מגילת הקוממיות.
המילה עצמאות למרות שאין את המילה עצמאות בתורה הוכנסה לשפה במקום המילה קוממיות בעת מאוחרת יותר. כנראה בדיוק באותה עת שההומואים חנכו את גן העצמאות.
בימים הראשונים אמרו קוממיות ולא עצמאות.
הם לא רוצים שבורא עולם יוליך אותנו לקוממיות לכן הם הכניסו את המילה עצמאות.
אֲנִי יְהוָֹה אֱלֹֽהֵיכֶם אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִהְיֹת לָהֶם עֲבָדִים וָֽאֶשְׁבֹּר מֹטֹת עֻלְּכֶם וָֽאוֹלֵךְ אֶתְכֶם קֽוֹמְמִיּֽוּת: ויקרא.
.
בסופו של יום, תסתכלו על יאיר שגם בערב זקנתו הוא צריך את גנץ שיתפקד כמבוגר האחראי וכך  עומד יאיר לפיד לצידו של גנץ עם מבט של – PUSSYCAT…
ברור לכל שמי שטיפח את לפיד, טיפח פרי שלא הבשיל ושניערו את הגזע הוא נפל.. מ- 19 ל-11… לכן הכניסה של גנץ שמבקש להציג את עצמו כאדם שיעמוד באתגרי המלחמה שהוא בעצמו יצור אותה בסרוב לשלום.. ובהתגרויות בסוריא ללא סיבה.. ככה זה שיש ממשלות של גנרלים שצריכים מלחמה כדי שיצטרכו אותם כמנהיגים..
בשורה התחתונה הצבא של חמאס על מקלות ואבנים ניקנק את  צבא ההומואים של גנץ ווינטר ואשכנזי במשך חמישים יום ..
במשך חמישים יום חמאס עמד כצוק איתן מול המטוסים והטילים של גנץ..
ברור לכם שהנשק של חמאס משול למקלות ואבנים לעומת הצבא שניהל גנץ…
אתם מבינים שהחמאס  ביחס לצבא של גנץ הוא כמו דוד מול גוליאת, הם בסיפור כמו עם ישראל במצרים בעת גרותו… 
אני טוענת שזה רק בגלל שהמנהיגים את ישראל הם עשו שנחפשו ליהודים…
בשורה התחתונה גם המפלגה של גנץ ולפיד זרועה באישים השוכבים את זכר משכבי אשה שמבקשים לטמא את ירושלים ולשים  אתירושלים לעיים..
בשם מי דורשת הכנסת של ההומואים את ירושלים השלמה, בשם מי דורשת הכנסת של ההומואים לגרש את הגרים המוסלמים.
הגיע הזמן שנדבר על כך.
.
יתנו, יקבלו- לא יתנו, לא יקבלו.
ECHSA ALEYKY גברת מוטי אלון.
.