שתיקת הפרים.

.........

ברור לכולנו שאם דוד המלך ,שהיה משיח יהוה, לא חזר, אז מלובביץ’ שלא היה משיח יהוה, על בטוח לא יחזור. תפנימו, מת מלובביץ’. מת. במותו הפך מלובביץ’ לעגל הזהב. 

ברור לכולנו שבנט, תלמיד הישיבה של דרוקמן שמאשר את מוטי אלון, ושהתנגד לחוק העסקה ישירה הוא חפש מחופש. כמו מלובביץ’ שקל לזהות שהוא לא היה יהודי, כך קל לזהות שדרוקמן לא יהודי.

רב יהודי לא היה מחלק דולארים עם פירמידה כקמע, כמו שעשה מלובביץ’

רב יהודי לא היה מאשר רב בישיבתו ששוכב את תלמיד ישיבה משכבי אשה, כמו שעשה דרוקמן.

אלו אנשים שחותכים נייר ניגוב צואה ושתן לפני השבת, רב יהודי לא היה מחלק פירמידות כקמע, ולא היה מסכים לרב השוכב את תלמיד ישיבה משכבי אשה.

טרופר.

יש מצב ששתיקת הפרים של ישיבות אור עציון  בעניין מוטי אלון ודרוקמן שאישר את מוטי אלון נובעת מכך:

“”אחרי החשיפה במהדורה המרכזית לפיה במשרד הבינוי מקצים דירות שנועדו לנזקקים לעמותות דתיות המזוהות עם הבית היהודי,
במערכת הפוליטית תוקפים את שר הבינוי: “הוא מספסר בדירות”, האשים ח”כ גילאון. לפיד: “בבית היהודי מצאו פתרון קסם – פשוט מחלקים דירות לחברים על חשבונכם”.
פורום הדיור הציבורי פנה ליועמ”ש
חיים ריבלין | חדשות 2 | פורסם 31/12/14 11:58
” 
 במקום לנזקקים – דירות לעמותות דתיות
אמש חשפנו במהדורה המרכזית כי משרד הבינוי חתם בשקט על עשרות הסכמי מכירה של נכסי הדיור הציבורי למוסדות תורניים במחירים מגוחכים.
למרות שבעיר דימונה יש יותר מ-100 דירות פנויות של הדיור הציבורי, משרד הבינוי לא מתכוון למסור אותן לזכאים או לשכן בהן משפחות קשות יום.

במקום זאת, החליט המשרד למכור ללא מכרז לפחות 14 מהן לעמותה תורנית מקומית, בראשות הרב יעקב חמד. ממסמכים שהגיעו לידי חדשות 2 עולה, כי עסקאות מסוג זה הן עניין שכיח בהתנהלות המשרד שבראשות השר אורי אריאל, שמתברר כי מוכר עשרות דירות בהנחות מפליגות לעמותות דתיות שונות, מבלי להוציאן למכרז. למרות שעל פי חוק רק זכאי הדיור הציבורי רשאים לקנות את דירותיהם לאחר הערכת שמאי, אף אחת מהדירות שאנו בדקנו לא הוערכה וכעת הן מוצעות למכירה בהצעות מפליגות.”  ערוץ 2\רוטר.

נו, ברור לכולנו שלא תהי צרה לאריה לייב שסביר להניח שלא זוכר את שמות הילדים שלו, להקריב ילד לחשקים של מוטי אלון.. 

ואם תאשים אותי בגזענות- אתה טענת אותו דבר על המזרחי בדמות סלאח שבתי בגילום טופול.

כך שזאת גזענות שלא באה בדין בבית המשפט שמנהלת אילת שקד. בדיוק כמו שהגזענות של קלמן כצנלסון לא הובאה לבית המשפט.

.........