תהלים ללמידה עם פרשת פקודי המשכן- לימודי שנת שבעים ואחת.

תהלים ל- פרשת פְקוּדֵ֤י הַמִּשְׁכָּן֙.

כִּ֤י יִרְאֶ֨ה | חֲכָ֘מִ֤ים יָמ֗וּתוּ יַ֤חַד כְּסִ֣יל וָבַ֣עַר יֹאבֵ֑דוּ וְעָזְב֖וּ לַאֲחֵרִ֣ים חֵילָֽם:

קִרְבָּ֤ם בָּתֵּ֨ימוֹ | לְֽעוֹלָ֗ם מִ֭שְׁכְּנֹתָם לְדֹ֣ר וָדֹ֑ר קָֽרְא֥וּ בִ֝שְׁמוֹתָ֗ם עֲלֵ֣י אֲדָמֽוֹת:

ברור לכל שתושבי גבעת עמל ותושבי ליפתא נאנסו לעזוב לאחרים חילם.

ברור לכל שהאשכנזים אנסו את הארץ הזאת בשימת שמותיהם עלי האדמה הזאת.

צריך לחשוב מדוע תשובה לא נתן דירות לתושבי גבעת עמל המקוריים לאחר שהוא גרש אותם מאדמתם.

צריך לחשוב שוב על כך ש- JAKOB NEEMAN פטר את ורדה אלשיך מעונש על חטא ה- PROTOCOL וחדש אחרי סית המשפט מינה אותה להיות השופטת במשפט הסדר החוב של שרון יצחק תשובה בדלק נדל"ן. להזכירך ורדה אלשיך מחקה לתשובה את החוב.

אני טוענת שבתמורה לזיכוי של ורדה אלשיך, ורדה אלשיך זיכתה את שרון יצחק תשובה.

"בפברואר 2014 רכשה משפחת כוזהינוף את הזכויות בחלק מהאדמה מאיש העסקים אריק אברמוביץ' בתמורה ל-200 מיליון ש"ח[8][9], לאחר שכשלה העסקה בראשות ענבל אור, באת כוחו של אברמוביץ', מול התושבים.

עיריית תל אביב היא בעלים נוסף בקרקע גבעת עמל (12%) לצד יצחק תשובה ומשפחת כוזהינוף, וכן רשומות לזכותה 166 דירות יוקרה בשני מגדלים שיבנו על קרקע גבעת עמל. בדצמבר 2014 התפרסם גם "הסכם הפינויים" בין עיריית תל אביב יפו ליצחק תשובה, בו העירייה ממנה אותו לפנות עבורה את תושבי גבעת שיושבים על שטחי העירייה (הרוב המוחלט של תושבי השכונה) ובתמורה העירייה תתן לו היתרי בניה[10].

פינויים אלימים בגבעת עמל (2014)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בחודש מרץ 2014 פונו שתי משפחות בגבעת עמל בכוח על ידי יצחק תשובה באמצעות צווי פינוי. הצד השני הגיע וחתם עמם על הסכם פיצוי בעת ששוטרי יס"מ כבר פרצו לבתיהם[11]. ב-17 בספטמבר, ערב ראש השנה, פונו חמש משפחות נוספות על ידי יצחק תשובה על פי צו של בית המשפט. רק שתיים מתוך חמש המשפחות הגיעו להסכם פיצוי בלילה שלפני הפינוי. שתי משפחות נוספות גרו באוהל בגבעת עמל במשך כמה חודשים. משפחת חליף טרם פוצתה[12]. בבוקר 29 בדצמבר אותה השנה פונו בכוח, על ידי משפחת כוזהינוף, שמונה משפחות נוספות[13] על ידי כוחות יס"מ. על פי עדויות מהאירוע, בין היתר של חברי כנסת אשר נכחו במקום, הפינוי בוצע אגב הפעלת כוח רב[14].

ביוני 2016 הגיעה הצעת חוק להבטחת דיור חלופי לתושבי השכונה לקריאה טרומית, עברה בקריאה טרומית, הועברה לוועדה הרלוונטית ב-2016, ולא נידונה שוב לאחר מכן[15]. " WIKAPEDIA.

עריית TLV מינתה גם את החבר'ה של תשובה להכות מפגינים נגד מחירי הגז הגבוהים. כי צריך סדר בעיר..

ככה תשובה הפך להיות מעמד POLIS של מלכות החזיר בישראל. שכראדי ושוגון מפעילים את משטרת פועלי האוון של שרון יצחק תשובה.

.

.

..